fbpx
Logo van de site
beschrijvingen
  • Type fiets:
    weg
  • Marque:
    Overig
  • model:
    700 x 23 mm
Aanvullende beschrijvingen

Set van 700 mm banden en binnenband voor racefietsen.

1 Hutchinson Equinox-band, 1 Michelin Dynamic sport en 1 Deli-band, alle drie in 700 x 23 c: 28 EUR

1 Wolber binnenband voor bandbreedte 28 tot 35 mm + 1 (zonder merk) in 700 x 19-23 + 1 Hutchinson in 700 x 20-25 + 1 Michelin A1 in 700 x 18-23 + 1 ADD-ONE in 700 x 25-28 (nog in de verpakking), in Presta ventiel.

Verkocht wegens stopzetting racefiets activiteit.

Het geheel: 40 EUR

Geen verzendkosten. Bij mij thuis of op afspraak in Castres (81) tussen de ingang van het Leclerc Centre (Siala-gebied) en de parkeerplaats Mail Garden of in Frontignan (34) waar ik elke 30/40 dagen heen ga, bij Cinematic.

vsv-wit-254px-3

Fietspartner.com

Hier zijn uw voorkeuren alleen van u!

Verkoop en prijs
  • Uitverkoop:
    Gebruikt
  • Prix:
    €40
Leveringen

Levering... de milieuvriendelijke oplossing!

Wij doen er alles aan om uw fietsverkoopervaring zo soepel mogelijk te laten verlopen. Dankzij onze samenwerking met Cocolis bieden wij u een praktische, voordelige en milieuvriendelijke bezorgoplossing.

Waar zijn de wielen
reclame
  • Nog geen reacties.
  • Voeg een reactie